Rychlá dieta

Existuje vůbec něco jako rychlá dieta? Otázka, kterou nám klade spousta návštěvníků. Odpověď však není tak jednoduchá. Nejčastěji odpovídáme dotazem jak rychlá dieta by to měla být a co od ní očekáváme. Rychlá dieta samozřejmě existuje, můžete týden hladovět a zhubnete, můžete jíst pouze organické suroviny a také zhubnete, ale věřte, že shozená kila jsou zpět lusknutím prstu a často i ve větší míře. Rychlá dieta by se proto neměla uspěchat a brát by se měla opravdu s rozvahou.

 

V současné době se rychlá dieta spojuje se slovem JOJO efekt, který jistě znáte. Nyní přichází nová, relativně rychlá dieta, která však nepřináší žádné zdravotní komplikace nebo nevyžádaný JOJO efekt. Jedná se o krabičkovou dietu, která Vám zajistí pravidelný přísun kvalitních surovin po celý den. Dosáhnete tak dokonale vyváženého jídelníčku bez hladovění. Tato rychlá dieta v průměru nabízí 5-10 kilogramů shozené váhy měsíčně a to však bez námahy a s chutí! Nehledejte drastické zákroky, zhubněte rychle a efektvně!

 

Chcete aby Vaše dieta byla rychlá, bavila Vás a chutnala Vám. Pak navštivte náš kompletní seznam všech dodavatelů krabičkové diety v ČR. Vybírejte podle místa bydliště, či typů diet nebo ceny. Seznam je pravidelně aktualizován a nabízí Vám kompletní nabídku v ČR. Rychlá dieta Vás bude bavit!

Novinky v diskusi
Dotazník na obeznámenost s hummusem.
poslední: malbransh - před 1 rokem
Re:jak zhubnout
poslední: Tucklebery - před 1 rokem
Re:Co po skončení krabiček?
poslední: Kateřina - před 5 lety
Kruhový trénink
poslední: Kaiman - před 5 lety
Re:Krabičky a cvičení
poslední: Hana K. - před 5 lety
 
 
Vaše náměty

Napište nám, váš názor na stránky, vaše podněty, nápady i nespokojenost. Děkujeme.

 
 
Spočítejte si kalorie
:
VYPOČÍTAT