Krabičkové diety, s námi bez starostí!

16.11.2012

Rádi bychom Vám představili náš internetový portál srovnávající nabídku krabičkové diety jednotlivých firem. Co nás k založení webu inspirovalo a co Vám vlastně nabízíme?


Krabičkové diety jsou jasný fenomén současnosti. Jen těžko budeme hledat někoho kdo by krabičkové diety neznal, nebo o nich alespoň neslyšel ani zmínku. I k nám se krabička dostala a napadlo nás ji vyzkoušet. Po nadšení z celkového konceptu krabičkové diety jsme začali brouzdat českým internetem a zjistili že nabídka krabičkové diety roste jak houby po děšti a orientace v ní není zrovna jednoduchá. A v tom nás to napadlo – vytvoříme srovnávač krabičkové diety pro celou Českou republiku. Zahájili jsme průzkum napříč internetem, vytvořili databázi jednotlivých firem a rozřadili je podle názvů a měst, ve kterých působí. Získali jsme více než slušný přehled v tomto odvětví a zjistili jsme, co je při výběru krabičkové diety to podstatné. Na základě těchto zkušeností jsme vytvořili srovnávací systém krabičkové diety, díky kterému si každý může nalézt program, který mu bude svými parametry skvěle vyhovovat.

Krabičkové diety a jejich účinnost nás nakonec uchvátily na tolik, že jsme se rozhodli vytvořit něco víc, než jenom přehled nabídky. Usilovně pracujeme na tom, aby se z našeho webu stal kompletní zdroj informací o této službě na jednom místě. Zahájili jsme spolupráci s předními odborníky v této oblasti a připravujeme ve spolupráci s nimi spoustu zajímavého obsahu, jako jsou odborné články, systém hodnocení krabičkové diety z dietologického hlediska, novinky a trendy v oblasti a také uživatelskou diskuzi, která umožní výměnu zkušeností a doporučení mezi Vámi – fanoušky krabičkové diety. Máte – li zájem o krabičkovou dietu a nevíte jak se rozhodnout, nebo se Vám nedaří nalézt vhodného dodavatele, využiváte-li krabičkové diety, nebo jste jejich skalním fanouškem či odpůrcem, pak jste na správném místě.

Nespíme na vavřínech a tak pro Vás pravidelně aktualizujeme seznam firem, vymýšlíme nové funkce a připravujeme nový a zajímavý obsah. V příštím článku se můžete těšit na to jak náš systém využívat, a na jaká kritéria byste se při výběru krabičkové diety měli zaměrit. Připravujeme také článek zaměřený na téma výběru krabičkové diety z odborného hlediska.

Buďte součástí komunity, která má stejné zájmy jako Vy a užijte si odlehčený obsah, který pro Vás připravujeme na našem facebooku!


 

Přečtěte si také zbylé články:

Přínosy a úskalí krabičkové diety
Jak vybrat krabičkovou dietu 1 - co lze zjistit předem?
Jak vybrat krabičkovou dietu 2 - na co si dát pozor?
Jak si nezkazit efekt krabičkové diety? - hlad, alkohol, víkendy a co po skončení?
Co všechno můžete pít při hubnutí?
Novinky v diskusi
Dotazník na obeznámenost s hummusem.
poslední: malbransh - před 1 rokem
Re:jak zhubnout
poslední: Tucklebery - před 2 lety
Re:Co po skončení krabiček?
poslední: Kateřina - před 5 lety
Kruhový trénink
poslední: Kaiman - před 5 lety
Re:Krabičky a cvičení
poslední: Hana K. - před 5 lety
 
 
Vaše náměty

Napište nám, váš názor na stránky, vaše podněty, nápady i nespokojenost. Děkujeme.

 
 
Spočítejte si kalorie
:
VYPOČÍTAT