Jak se na webu orientovat

05.12.2012

Náš web o krabičkových dietách slouží především jako srovnávač jednotlivých nabídek krabičkové diety. Naleznete zde valnou většinu prodejců krabiček, ale také zajímavé informace, uživatelskou diskuzi a mnoho dalších informací z oblasti zdravého životního stylu a stravování. Tento článek Vám poskytuje stručný návod k použití našeho webu.


Jak vyhledávat?

Pro základní srovnání nabídky krabičkové diety jsme vytvořili dva přehledy prodejců. První z nich je možnost vyhledání prodejců podle měst, ve kterých působí, nebo seznam všech prodejců seřazený dle názvu firmy. První způsob je vhodný zejména pro ty z Vás, kteří nejste z Prahy a chcete získat přehled o tom, kteří prodejci působí ve Vaší oblasti, a ze kterých nabídek můžete vybírat. Druhý způsob vyhledávání, tedy přímý , je vhodný zejména pro uživatele, kteří mají v oblasti krabičkové diety alespoň nějaké povědomí či zkušenosti a chtějí například srovnat nabídku několika konkrétních prodejců.

Jak porovnávat?

Pokud zvolíte systém vyhledávání přes Vámi určené město dostanete se na stránku s výpisem poskytovatelů, kteří nabízí krabičkovou dietu v této lokalitě. Na této stránce můžete hned porovnávat nabídku firem v dané lokalitě. Pro lepší přehldnost jsme připravili filtrování, pomocí kterého si můžete určit bližší parametry nabídky, kterou hledáte. Například v jakém cenovém rozpětí hledáte, zda je pro Vás důležitá možnost osobního odběru, jídlo i o víkendu, úprava jídelníčku dle specifických potřeb a podobně. Po nastavení těchto parametrů filtru Vám budou zobrazený pouze ty nabídky, které Vašemu nastavení odpovídají.

Profil společnosti

Pokud budete mít zájem o získání více informací o některé z firem navštivte její profil. Do profilu společnosti se dostanete jak cestou přímého vyhledání prodejce v levé části webu, tak kliknutím na jeho název ve výpisu jednotlivých měst. Naleznete zde podrobné informace o společnosti a její nabídce a také detailněji rozepsané oblasti, ve kterých působí.

Konktaktní formulář

V levé části webu naleznete kontaktní formulář, který slouží pro rychlé dotazy. Formulář můžete využít jak pro získání více informací o našem webu či službách tak k zaslání různých připomínek, návhrů či stížností. Kontaktní formulář naleznete také v záložce kontakty v horním menu v záhlavu webu. Kontaktní informace naleznete zde: kontakty.

Úvodní strana

Úvodní stranu webu jsme pro Vás připravili tak, aby Vás souhrně informovala o krabičkové dietě a o možnostech využití našeho portálu. Na úvodní stranu webu se dostanete z jakékoli stránky skrz odkaz "krabičková dieta" v horním menu v záhlaví webu.

Články a diskuze

Jak jsme uvedli výše, na našem portálu naleznete také články a uživatelskou diskuzi. Obě tyto funkce naleznete v horním menu v záhlaví webu. V kategorii články Vám pravidelně poskytujeme zajímavé informace ať už o dění na našem webu nebo o dění ve světě zdravého stravování a zejména ve světě krabičkových diet. Uživatelskou diskuzi naleznete hned vedle záložky články. Uživatelská diskuze slouží pro jakékoli dotazy či připomínky a je výborným nástrojem pro sdílení informací, mezi uživateli či prodejci, kteří se pohybují v oblasti krabičkové diety. Sdílet můžete své postřehy, varování, zkušenosti, nebo jiné zajímavé informace.

Kategorii články naleznete zde: články

Kategorii uživatelská diskuze naleznete zde: uživatelská diskuze

Doufáme, že článek byl pro Vás přínosný a přejeme Vám spoustu užitečných chvil strávených na našem portálu krabickove-diety.VyberuSi.cz!


 

Přečtěte si také zbylé články:

Přínosy a úskalí krabičkové diety
Jak vybrat krabičkovou dietu 1 - co lze zjistit předem?
Jak vybrat krabičkovou dietu 2 - na co si dát pozor?
Jak si nezkazit efekt krabičkové diety? - hlad, alkohol, víkendy a co po skončení?
Co všechno můžete pít při hubnutí?
Novinky v diskusi
Dotazník na obeznámenost s hummusem.
poslední: malbransh - před 1 rokem
Re:jak zhubnout
poslední: Tucklebery - před 1 rokem
Re:Co po skončení krabiček?
poslední: Kateřina - před 5 lety
Kruhový trénink
poslední: Kaiman - před 5 lety
Re:Krabičky a cvičení
poslední: Hana K. - před 5 lety
 
 
Vaše náměty

Napište nám, váš názor na stránky, vaše podněty, nápady i nespokojenost. Děkujeme.

 
 
Spočítejte si kalorie
:
VYPOČÍTAT