před 4 lety

Zdena V.

• Host
Dobrý den,

ráda bych se zeptala zkušených uživatelů, popř. poskytovatelů krabičkové diety, co doporučuje dělat po skončení půl ročního cyklu krabičkové stravy.

Je nutné dále krabičky objednávat, nebo stačí dodržovat přibližně stejný režim v lehčí a méně pravidelné formě? Musím podotknout, že jsem zhubla 12 kg a jsem již s váhou spokojena.

Díky za komentáře.

před 4 lety

Kateřina

• Host
Dobrý den,

aby nedošlo k návratu k původnímu režimu stravování, doporučujeme tyto dvě možnosti:

1-krabičky objednávat dále, ale v programu pro udržování váhy. To je ideální pro přechod na větší porce. Pokud jste byla delší dobu zvyklá hubnutí s krabičkami, určitě vám to bude vyhovovat a naučíte se odhadnout, o kolik větší by "udržovací" porce měly být.
2-začít se stravovat samostatně. www.dietavkrabičce.cz například vydala kuchařku Vaše krabičková dieta. Najdete tam zdravé recepty a kniha vám pomůže s jejich přípravou. Jsou v ní ale i obecné tipy týkající zdravé výživy.

www.dietavkrabicce.cz

Dobrý den,

ráda bych se zeptala zkušených uživatelů, popř. poskytovatelů krabičkové diety, co doporučuje dělat po skončení půl ročního cyklu krabičkové stravy.

Je nutné dále krabičky objednávat, nebo stačí dodržovat přibližně stejný režim v lehčí a méně pravidelné formě? Musím podotknout, že jsem zhubla 12 kg a jsem již s váhou spokojena.

Díky za komentáře.