Články o krabičkových dietách

Co všechno můžete pít při hubnutí?

08.08.2013 | MUDr. Václava Kunová

Dostatečné množství tekutin vám významně usnadní hubnutí, předejdete zbytečné únavě a bolestem hlavy. Chráníte také ledvinné funkce a udržujete pevnost pokožky. Ideální příjem tekutin je dosti indiviuální a měl by vycházet z vašich zvyklostí. Pokud jste bývali zvyklí pít málo, zvyšujte postupně příjem tekutin (například každý týden zvyšte o 0,25 litru až se dostanete na 2 litry za den). Ve velkém horku a při sportu připočítejte dalších 0,5 – 1 litr. Pijete-li naopak tekutin již nyní hodně, rozhodně v tom pokračujte, zkontrolujte jen, zda si mezi nimi správně vybíráte.

Jak si nezkazit efekt krabičkové diety? - hlad, alkohol, víkendy a co po skončení?

08.07.2013 | Václava Kunová

Máte správně nastavenou dietu, stravu odebíráte pravidelně a opravdu, ale opravdu chcete  zhubnout. Může se stále ještě něco pokazit? Oproti ostatním metodám hubnutí je k tomu podstatně menší důvod, ale jisté riziko stále ještě existuje. Jak se mu vyhnout ? Jak z krabičkové diety získat co největší efekt?

Jak vybrat krabičkovou dietu 2 - na co si dát pozor?

31.05.2013

Podle odborníků dochází v případě krabičkových diet nejčastěji k těmto chybám a prohřeškům:

Jak vybrat krabičkovou dietu 1 - co lze zjistit předem?

20.05.2013

Vzhledem k enormní konkurenci můžete a měli byste si vybírat opravdu pečlivě. Cena stravy by neměla být jediným kritériem. Podle předběžných výsledků šetření odborníků není vždy nízká cena krabičkové diety spojena s nejnižší kvalitou (ale riziko je vyšší), mnoho špatně sestavených diet existuje i mezi středně drahými firmami. Potřebujete-li zhubnout větší množství kilogramů a plánujete-li odebírat krabičkovou dietu déle než 1 měsíc, zvažujte ještě pečlivěji.

Přínosy a úskalí krabičkové diety

03.05.2013

Jak je to doopravdy s kvalitou nabídky krabičkové diety? Podle čeho se má zákazník orientovat při výběru krabičkové diety v situaci neexistence legislativního vymezení krabičkového způsobu stravování?

Jak se na webu orientovat

05.12.2012

Náš web o krabičkových dietách slouží především jako srovnávač jednotlivých nabídek krabičkové diety. Naleznete zde valnou většinu prodejců krabiček, ale také zajímavé informace, uživatelskou diskuzi a mnoho dalších informací z oblasti zdravého životního stylu a stravování. Tento článek Vám poskytuje stručný návod k použití našeho webu.

Krabičkové diety, s námi bez starostí!

16.11.2012

Rádi bychom Vám představili náš internetový portál srovnávající nabídku krabičkové diety jednotlivých firem. Co nás k založení webu inspirovalo a co Vám vlastně nabízíme?

Novinky v diskusi
Dotazník na obeznámenost s hummusem.
poslední: malbransh - před 1 rokem
Re:jak zhubnout
poslední: Tucklebery - před 1 rokem
Re:Co po skončení krabiček?
poslední: Kateřina - před 5 lety
Kruhový trénink
poslední: Kaiman - před 5 lety
Re:Krabičky a cvičení
poslední: Hana K. - před 5 lety
 
 
Vaše náměty

Napište nám, váš názor na stránky, vaše podněty, nápady i nespokojenost. Děkujeme.

 
 
Spočítejte si kalorie
:
VYPOČÍTAT